Parkeren: In de binnenstad van Gorinchem geldt van maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 22.00 uur betaald parkeren. Wij raden u aan bij één van de volgende parkeergarages te parkeren. • Kazerneplein - Pompstraat 27 - 4201 HB Gorinchem • Kweeklust - Kweeklust 1 - 4201 LC Gorinchem Van parkeergarage Kweeklust naar van Beuzekom mode: U Komt deze garage uit, loop dan rechtdoor de Katerstraat in. Steek de kruising over. Loop langs de Nieuwe Doelen. Na ongeveer 50 meter vindt u ons op de rechterhoek. Van parkeergarage Kazerneplein naar van Beuzekom mode: U verlaat de parkeerplaats via Kazerneplein. Steek het water over en sla linksaf op de Struisvogelstraat. Sla vervolgens rechtsaf de Knipsteeg in. Aan het einde gaat u links (Kruisstraat). Sla rechtsaf richting de Gasthuisstraat en loop door tot Bakkerij Bart. Ga daar links de Botersteeg in. U vindt ons aan het eind van de Botersteeg aan de linkerkant. Onbeperkt parkeren geldt in de parkeergarages op maa t/m zat van 09.00-17.00 (don tot 20.00 uur). Het tarief is € 1.60/uur. Buiten bovengenoemde tijden is parkeren gratis.
Botersteeg 17
Gorinchem, Zuid Holland 4201 JP
Netherlands (NL)
Latitude: 51.8307207
Longitude: 4.9742725
Opening hours:
Monday:
 
Tuesday:
 
Wednesday:
 
Thursday:
 
Friday:
 
Saturday:
 
Special opening hours:
Sunday
(2018-03-11, Sunday)
13:00-17:00
 
Sunday
(2018-03-25, Sunday)
13:00-17:00
 
Sunday
(2018-04-29, Sunday)
13:00-17:00
 
Sunday
(2018-05-06, Sunday)
13:00-17:00
 
Sunday
(2018-05-27, Sunday)
13:00-17:00
 
Sunday
(2018-06-24, Sunday)
13:00-17:00
 
Sunday
(2018-07-29, Sunday)
13:00-17:00
 
Sunday
(2018-08-26, Sunday)
13:00-17:00
 
Sunday
(2018-09-30, Sunday)
13:00-17:00
 
Sunday
(2018-10-28, Sunday)
13:00-17:00
 
Sunday
(2018-11-25, Sunday)
13:00-17:00
 
Locatie Updated: 2018-07-28 16:30:16